Архів

BlackOut в країні

Підготуємось до BlackOut вчасно!

В цей не легкий для країни і її людей час важливим питанням є раціональне використання електроенергії у власних потребах. Не рідко електроенергія може бути відсутня коли вона потрібна і тоді на виручку до нас приходять сучасні засоби накопичення електроенергії. PowerStation – це рішення для того, щоб всі необхідні електронні гаджети були активними коли це необхідно. Рішення чудове, але як і уся техніка вони мають погану звичку виходити з ладу в самий критичний час. Наш сервіс займається ремонтом такої техніки. Не відкладайте на пізніше те про що варто подбати вже зараз.

Зв'яжіться з нами в месенджері:

Зателефонуйте нам:

093 150 30 72

або

096 550 30 37

Зарядні пристрої до акумулятора

Часто нашими помічниками в темну пору доби є акумулятори. Хтось використовує їх як резервне джерело живлення, хтось тримає на випадок термінової заміни у своєму авто, а у когось освітлення зроблене від такого джерела як раз на випадок BlackOut в країні через нашого дибільного сусіда.  Акумулятори  після циклу роботи потребують заряджання і тут нам у нагоді стає зарядний пристрій. У кожного типу акумуляторів він свій, але для  зарядки свого акумулятора хороший господар запасається зарядним пристроєм. Зарядні пристрої до акумуляторів, буває, виходять з ладу і тоді вам потрібен ремонт який би займався подібною технікою. Ми допоможемо вам в цьому питанні.

Зв'яжіться з нами в месенджері:

Зателефонуйте нам:

093 150 30 72

або

096 550 30 37

Інвертори сонячні і не тільки

Не замінними помічниками в нашому житті стають нові технології, а саме сонячна енергія. Для роботи сонячних станцій використовуються сонячні або гібридні інвертори. Періодично виникає необхідність їх ремонту і тому дуже доброю новиною є те що ми поруч, і допоможемо з цією не тривіальною задачею вам.

 

Мабуть, в кожному домі біля нашого робочого чи ігрового ПК зараз стоїть джерело безперебійного живлення (ДБЖ або UPS). Цей вірний товариш підхопить роботу нашого комп’ютера якщо раптом вимкнуть світло. Але і ці пристрої, що завжди напоготові можуть деколи вас підвести. Тому важливо що є сервіс який поверне вашого товариша в стрій.

 

Не рідко тепер можна зустріти майже в кожному домі новий пристрій, але вже так необхідний в побуті – інвертор. Хтось живить завдяки йому свій ноутбук, хтось освітлює кімнату, хтось просто вмикає зарядку для телефона. Перетворювач напруги акумулятора в мережевих 220В або просто акумуляторний інвертор вже тісно увійшов в наше життя. На жаль ці пристрої бояться випадкової подачі напруги на його вихід з мережі, а також погано переносять перенавантаження до критичної потужності. Але якщо з вашим інвертором сталася біда ви завжди можете покластися на нас, ми полагодимо вашого помічника.

Зв'яжіться з нами в месенджері:

Зателефонуйте нам:

093 150 30 72

або

096 550 30 37

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *